| Jose21 a întrebat:

Voi ce parere aveti, poate o relatie intre doi tineri de 18 ani sa reziste fara sex?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Eu am avut o astfel de relatie, de la 17 la 21 de ani. Ne-am despartit din cauza ca intre timp se interpusese distanta intre noi, nicicum din lipsa sexului.

| Crisu a răspuns:

Da, poate rezista. Nu stiu cat de mult dar da, poate rezista. Exista multe alte motive pentru care se pot desparti, nu neaparat sexul.

Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da dar nu la nesfarsit. funda?

| Allexis a răspuns:

Nu, nu rezista. Acum. depinde si cat vrei sa dureze. Mai mult de un an nu cred sa tina, oricum.

| porto89 a răspuns:

Elisa poate dar nu inteleg de ce?

| Tiberius a răspuns:

Nu, eventual o perioada destul de scurta. Ignora pe Brigaela e putin sarita, traieste pe net

| Broadband a răspuns:

Ma da ce a ajuns sexu asta
ce ai alege? o paine sa nu mori de foame
sau sexu?

| Gabbytzu a răspuns:

Mda poate sa reziste.
Daca' va iubiti...tongue

| Linda100 a răspuns:

Depinde de caracterele fiecaruia. Daca baiatul e innebunit dupa asta si-ti cere n-ai ces a faci trebuie sa incerci. dar sunt si baieti draguti care inteleg fetele si nu se baga in asa ceva inainte de casatorie. Si da, de ce sa nu reziste ca doar nu moare nimeni, din contra. Daca sunteti topiti unu dupa altu si nu mai puteti rabda. o s-o faceti si pe astahee hee.
Succes!

| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Da,dar acum este in functie si de parteneri.

| Cocoa a răspuns:

Asa ar trebui[sau ar fi firesc]dar cine se poate pune cu hormonii unor tineri?!happy

| mada00madalyna a răspuns:

DA! Daca se iubesc cu adevarat si doar pentru sex.In principal baiatul trebuie sa reziste.

| XxxLoveMyTedyBearXxx a răspuns:

Nu prea cred ca poate exista fara sex o relatie intre 2 tineri de 18 ani.Adik eu sunt cls a8-a si vin prietenele mele si spun:Vai fata aseara m-am intalnit cu X si am mers la el acasa si am facut sex nebun de 3-4 ore.
Deci ele au 14 ani si fac sex si voi ca aveti 18 ani nu prea cred eu asa ca poa'sa reziste

| Anonim_3463 a răspuns:

Da poate sa reziste...doar ca peste un an si ceva oricum veti ajunge la acest pas.