| PixCuGel a întrebat:

Voi merge la mare cu prietenul meu si vom dormi amanoi singurei o noapte.Ce surpriza romantica as putea sa-i fac?:XPoate sal excitbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Până la urmă te-a lăsat?happy
De ce nu poți sta fără?
Situația ta nu prea are șanse de „romantism", ce să-l mai și exciți...

Mai bine te potolești, nu te juca, nu face ceva după care ai putea regreta. Drăgăstoasă poți să fii oricând cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i povestesti de taica-tu si de ce va asteapta acasa, dihanie mica.
ai grija sa nu-ti creasca burta mare, dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteti face dragoste.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Un dans special... sigur o sa ii placa.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa fii cat mai imbracata cat mai provocator si sexy

| CristyBv a răspuns:

Of course! All is about sex! Nu ai dat o varsta, sa stim si noi cu cine stam de vorba. Whatever. Ai creeat o contradictie in intrebarea ta, si aceasta este cuvantul romantic cu exitare. O surpriza romantica inseamna ceva special, nu neparat prin lucruri materiale ca florile, lumanarile, ci si sufletesti. Normal, pettingul este pentru barbati ceva ce-i satisface si le place, dar nu va cunosc, nu pot spune ce ii place, tu il cunosti. Eu doar atat iti zic, sa nu fie o relatie bazata NUMAI pe sex. Intrebarea ta a fost una care arata clar ca nu aveti mai mult de 18 ani si ca o sa va faceti de cap chiar daca noi scriem altceva. Succes!