| 258D a întrebat:

vorbeam cu prietenul meu prin mesaje, de o urmatoare intalnire, mi-a zis ca data viitoare ma musca de fund, i-am zis ca pentru asta trebuie sa ma dezbrace, iar eu nu o sa-i dau voie. apoi mi-a mai zis ca, daca il incurca bluza mea o da jos(sa ma poate saruta pe gat, ar vrea si pe sani dk l-as lasa)apoi m-am crizat eu. si i-am reprosat, ca vrea doar sa se culce cu mine, si ca apoi o sa-mi zica pa. el mi-a zis "ce gresit ma intelegi nu sunt genul, nu facem nimic rau, vreau doar sa-ti simt corpul langa al meu, gol" sa ma sarute, etc. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| rony a răspuns:

Eu cred ca are ceva sentimente pentru tine si nu-l intelege gresit.Dar in acelasi timp te sfatuiesc sa fii atenta.Bafta.

8 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Niciun baiat nu o sa recunoasca vreodata ca sta cu o fata doar ca sa se culce cu ea! Toti spun ca nu sunt genul, insa doar de la unii este adevarat (foarte putini, din pacate).
Depinde si de cat timp sunteti impreuna, cati ani aveti etc. Este posibil si sa iti fi spus toate acestea ca sa stie care este parerea ta, sa afle cum gandesti, ce crezi tu despre chestia asta. El poate chiar nu te vrea doar pentru asta, dar fiindu-i teama de reactia ta sau poate din timiditate, te-a abordat in genul acesta, a deschis astfel subiectul. Si este normal sa isi doreasca sa te stranga in brate, sa iti simta corpul gol, sa vrea sa o faca cu tine.
Insa poate fi si un smecheras caruia doar la asta ii sta gandul si abia asteapta sa te aiba, ca apoi "sa-ti dea verde", adica sa te paraseasca.
Eu zic sa fii foarte atenta, sa nu cedezi, sa vorbiti deschis, calm si sa nu te lasi "imbrobodita". Sunt convinsa ca intelegi la ce anume ma refer. Bafta!

| iLexii a răspuns:

Eu, sincera sa cred. vrea sa-si bata joc de tine. Nu face aceasta greseala, lasa-l ca mai exista baieti pe lumea aceasta care sa te iubeasca cu adevarat. asteapta oar persoana potrivita big grin

| Andy_6451 a răspuns:

Eu sincer cred ca e curios sa vada cum arati si atatatot.

| Nina_2526 a răspuns:

Eu cred ca tu ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erm...
Nu ai specificat si cati ani ai si de cat timp sunteti impreuna, insa eu iti recomand ca, daca nu esti singura ca vrei sa te atinga sa nu il lasi sa o faca.
Si intr-o oarecare masura s-ar putea sa ai dreptate si sa vrea numai asta de la tine.
Decizia iti apartine!
Bafta!

| KidDuletzu a răspuns:

Eu zic ca iubitu taw e retard?

| Mary_9577 a răspuns:

Cred ca esti o fraiera daca faci asta![parerea mea]

| pitiq12_6662 a răspuns:

E pervers...