| Annaa_5032 a întrebat:

ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani. cumva ca e inebunit dupa fata respectiva, dupa ea si corpul ei? sau ca vrea sa se culce cu ea?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Poate sa o iubeasca, dar poate sa ii iubeasca doar fizicul, nu asa iti dai seama ce iubeste bolovano-.-

| Hombre a răspuns:

Nu draga atunci rezolva o ecuatie cu trei necunoscute.

| Chris a răspuns:

Depinde, mie imi suna a sfarsitul preludiului. Dar sa stii ca un baiat poate fi innebunit dupa o fata si sa vrea sa se culce cu ea in acelasi timp.(ma refer la acel "sau") De fapt, cam asta e partea sexuala intr-o relatie.

| Radu_5166 a răspuns:

Eu ma simt atras(excitat)atunci cand o strang de picior sau de san!:Xsi de fund!happy:X