| Annaa_5032 a întrebat:

ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani. cumva ca e inebunit dupa fata respectiva, dupa ea si corpul ei? sau ca vrea sa se culce cu ea?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu poti sa stii daca un baiat vrea sa se culce cu ea sau e innebunit dupa fata si dupa corpul ei,nu poti sa iti dai seama doar dupa niste gesturi ca acestea.
Dorinta normal ca exista si daca face aceste gesturi e posibil sa doreasca sa se culce cu tine sau poate ca te doreste foarte mult si te place, nu poti sa tragi concluzii doar dupa felul cum te saruta, cum te atinge si cum te ia in brate.Depinde de fiecare.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey,fetita, sa iubesti inseamna si sa doresti fizic acea persoana speciala.E un bonus natural si esential pentru perpetuarea speciei.Ca nu poti sa placi ceva ce ''nu iti place''.

Sunt unii care au relatii sexuale condusi doar de atractie si aventura.Tu trebuie sa faci diferenta intre astea doua : iubire sau aventura!

Daca te iubeste, e limpede ca te si doreste...dar trebuie sa iti dovedeasca acea dragoste, ca prin sex nu poate.

| gigiro a răspuns:

Daca are 15 ani, inseamna ca vrea sa faca sex cu orice pret, cu tine sau cu alta...nu conteaza. Prietenul adevarat.este o fiinta inteligenta si inzestrata cu grai.Iluzii.intr-o lume nebuna, nebuna, nebuna.Nu poti sa-l intrebi pe el ce vrea de la tine cu adevarat?

| IloveME a răspuns:

C inseamna sau c vrea? da vrea sa s culce cu u!

| uranus1995bz a răspuns:

Annaa stiu ca este vorba te tine.Si raspunsul la intrebarea ta este ca le vrea pe toate care le-ai notat tu

| BuilD a răspuns:

Si una si alta daca... dar nu mereu un baiat iubeste fata. si doar corpu iei 75% happy 15% mai iubeste si iel. acum depinde de baiat daca ii palce cu mai multe daca tine mult la tine si vrea tot de la tine nu ezita sa nu ii oferi ca putini baieti din ziua de azi nu ii sa oferit a asteptat o vreme cauta alta. sau daca tu vrei doar un baiat si cu ala sa ramai mai rar in ziua de azi succes

| Smekerita_8784 a răspuns:

Pai tu trebuie sa simti asta.vezi ceti vorbeste.

| shinelikeastar a răspuns:

Pot fii ambele!

| loly_2845 a răspuns:

Vrea sa se faca big grinsa se culce cu ea