| shalsh09 a întrebat:

Bună! Vorbesc cu un baiat de vreo 3 luni si vine ziua lui. L-am intrebat daca pot pune la story pe insta o poza cu el si mi-a zis ca mai bine nu. Ce înseamnă asta? Ii e rusine sa arate ca vorbeste cu mine?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca baiatul respectiv nu posteaza pe social media prea des, ii cam inteleg reactia.Ar fi trebuit totusi sa-l rogi pe moment sa explice, nu sa presupui dupa, cel mai probabil in mod eronat.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu ii este rusine sa se afiseze cu tine pur si simplu e un baiat mai discret care nu vrea sa isi afiseze relatiile si viata personala pe retelele de socializare.Si asta nu e neaparat un lucru rau.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

O duci poate prea departe, poate nu se simte ok cu asta.
Nu suntem magicieni sa știm, totul se rezolva prin comunicare, totuși știm cu toții cât de frustrant și cringe este uneori sa apari în pozele de la zilele onomastice ale tale, mai ales dacă consideri ca ai ieșit urat.
Sau din nou, poate nu vrea sa mai răspundă la 100 de oameni cu " la mulți ani"

| shalsh09 explică (pentru Alexia999997777777777777):

N-as fi pus nimic cringe neaparat. doar o poza cu el.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru shalsh09):

Aa,atunci nu știu.
Ii lasă pe prietenii lui, restul sa pună?
Sau totuși îți recomand să deschizi și acest subiect