| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, vorbesc cu un băiat din mai, mereu imi răspunde greu deși e conectat, mă lăsa in seen si îmi răspunde după ore întregi chiar si zile, niciodata nu am avut subiect de vorbă doar,, buna, ce faci, bine tu,, cam atât. Eu il plăceam de mult timp, dar nu știam cum îl cheamă. In fine, mi-a zis ca ma place si dupa o lună voia sa ma culc cu el ca sa-i demonstrez ca-l iubesc si am făcut-o după care a dat block a doua zi si după o lună mi-a zis ca m-a blocat iubita lui. Am rămas proastă cand am auzit, a zis ca vrea sa o lase ca el ma vrea pe mine, dar până o lasa sa fiu cu el, i-am zis ok, după care iar m-a blocat. Acum câteva zile ne-am găsit pe stradă după 3 luni ce nu ne-am văzut si a avut o reacție frumoasă, a început sa zâmbească si sa râdă, ne-am salutat cu 2 pupici pe obraz si am mai stat de vorbă după care ne sărutăm. Ma opresc si ma dau la o parte si i-am zis ca nu, sunt supărată pe el ca ma are la block iar el a zis ca o sa ma deblocheze când ajunge acasă, i-am zis ok si am plecat, m-a deblocat d-abia după câteva zile, am vorbit cu el, îmi răspundea greu si sec. Deodata am văzut ca a dat unfollow si m-a șters de la urmăritori, apoi block, apoi follow iar si unfollow iar block si iar follow. VREAU SI EU SA ȘTIU CE VREA BĂIATUL ASTA DE LA VIATA MEA, va rog frumos.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce vrea de la viata ta?! Aoleu! Dar nu e clar ca lumina zilei? De cate semne mai ai nevoie ca sa-ti dai seama ca trebuie sa-l eviti? Nu doar ca te foloseste ca pe un obiect sexual, dar se mai poarta si oribil cu tine... absolut oribil. Ok, ai abilitatea de a convinge o femeie sa se culce cu tine fara sa depui efort, dar de ce sa te porti urat cu ea? Iar tu ca femeie, cum poti sa nu vezi cat de urat se poarta cu tine? Cum e posibil sa nu-ti dai seama ce fel de om e si ce a vrut (si eventual inca vrea, daca nu e nevoie sa se intrebuinteze prea mult) de la tine?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E constipaatlaughing la cap

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce aia vut sex cu el si te-a parasit si s-a intors la tine pentru mai mult sex, ince te mai intrebi ce vrea?
NUMAI SEX, atat vrea!

| Violleta2022 a răspuns:

Sper ca a-ti folosit intotdeauna la sex prezervativ, sa nu fie din aia care imprastie HI (SIDA) cu buna stiinta, ca sa se razbune ca si el a fost infectat din nepasare.

| dullcat a răspuns:

Mai, cum poti lasa pe cineva sa isi bata joc de tine asa? Daca te placea iti raspundea imediat, nu te lasa pe seen. Daca avea coloana vertebrala nu iti cerea sa te culci cu el sa-i demonstrezi ca il iubesti.El cum iti demonstreaza la fel? Minte de rupe, te ignora, te tine de rezerva pentru sex si se joaca dea follow/unfollow, block/unblock.Ti se pare normal? Raspunsul e NU. Uita-l, nimeni nu trebuie sa aiba nicio treaba cu astfel de indivizi toxici.Nu te mai lasa fraierita pentru ca vei sfarsitul cu psihicul la pamant si cu sufletul in bucati. Fii cu capul pe umeri!

| Emilian65 a răspuns:

De la tine vrea doar sex, nimic altceva

| VoidEternal a răspuns:

Mai vrea sa se întâmple o data ce s-a întâmplat, dar fara sa depună prea mult efort pentru asta.

Reevaluează-ti criteriile după care îți alegi partenerii.

| Eireann a răspuns:

Pai a obtinut ce a vrut deja - acum vrea o a2a partida. Probabil are 2-3 pe care va joaca asa.

| Marius22222222222 a răspuns:

Sex sex si iar sex asta vrea

| FindMyName a răspuns:

E simplu, își bate joc, lasa-l în pace și nu îl mai căuta nici tu. Da-i block definitiv.

| VadimIvanov a răspuns:

Îți bate joc de tine. I poți da block ca să te lase în pace.

| tunoi88 a răspuns:

Ehhh vrea si el ce poate si ce ii oferi tu.

| KingOoO a răspuns:

Te foloseste. Cauta-ti unul virgin, asta daca vrei ceva serios.