| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ajutor, pentru ca de 3 zile nu mai pot sta calma! 3 zile in urma am facut cu prietenul meu sex anal, dupa aceea si-a dat drumu, iar eu insa stateam pe el, el fiind culcat. P.s sunt virgina. As putea fi gravida daca nu si-a introdus-o in vagin, iar cind si-a dat drumu a scos-o din fundul meu, iar eu sedeam pe ea (sperma)? Si cind pot sa fac un test de sarcina?

57 răspunsuri:
| Cris26 a răspuns:

Intrebarea mea pentru tine este:de ce sex anal faci, dar normal nu?!

| WillWright a răspuns:

big grin Cati ani ai?!

| bbbgg a răspuns (pentru WillWright):

13. nu stiu cum s-a primit. arat destul de matura, nu e poza mea...

| bbbgg a răspuns (pentru Cris26):

Pentru ca sunt mica inca si debea am inceput.
si era fara prezervativ

| bbbgg a răspuns (pentru WillWright):

13, dar arat de vreo 15-16, si nu e poza mea

| bbbgg a răspuns:

Am 13 ani, dar arat matura, nu e poza mea.

Răspuns utilizator avertizat
| bbbgg a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Sunt ingrijorata, ma doare burta si ma tem sa imi intirzie ciclul sad
dec sperma nu putea sa nimereasca in ovul doar daca am stat pe ea?

| Salahadin73 a răspuns:

Troll

| WildDream a răspuns:

Anal, oral sau normal, tot sex sunt toate. Cica esti la inceput si de aia nu faci normal da faci anal pff.
Nu esti pregatita pentru sex dovada intrebarea ta. De ce faceti ceva ce habar nu aveti cu ce se manaca nu stiu. Ai doar 13 ani, chiar daca arati tu de 15-16.
Sansele ca tu sa fii insarcinata sunt extrem de mici, daca dupa act ai avut grija si te-ai spalat bine sansele se reduc si mai mult. Test de sarcina poti sa faci dupa 3 saptamani asta pentru linistea ta. Data viitoare mai bine faceti ceva ce fac copii, iar daca tot va mananca macar faceti protejat ca nu-i pica aia mica daca isi pune un prezervativ.

| Seby90 a răspuns:

La 13 ani te f. in cur. La 20 o sa o faci pe bani.

Auzi, nu face sex normal ca sa faca anal. In curand o sa caci biscuiti.

| bbbgg a răspuns (pentru WildDream):

Mersi sad

Răspuns utilizator avertizat
| Cris26 a răspuns:

Inainte de toate informeaza-te, si apoi practicabig grin. Imi pare rau ca sunteti atat de naive si credeti orice va spun baietiistraight face. Sunt tare curioasa cati ani are prietenul tau...

| Azµre a răspuns:

1) De ce sex anal?!
2) Ai 13 ani, nu ți se pare că te-ai dus prea departe?

Sexul anal nu este pentru oricine, mai ales pentru copii de vârsta voastră! Nu cred că ați auzit de fisuri anale sau de hemoroizi?! Boli cu transmitere sexuală?!
Câți ani are partenerul tău?!

| bbbgg a răspuns (pentru Cris26):

14. Da, Doamne, am jurat ca asa ceva n-o sa mai fac pina la 18 ani, nu pot ormi, nu ma mai pot gindi la altceva decit la asta... sad
nu stau pe loc, imblu prin casa si ma rog, numai sa nu fie sarcina, acum inteleg ce proasta am fost si ce prostie mare am facut.

| bbbgg a răspuns (pentru Azµre):

Nu mi se pare ca m-am dus prea departe, eu asta stiu, am inteles ce greseala am facut...;(

| Vix999 a răspuns:

Daca ai facut sex anal NU MAI ESTI VIRGINA.
Daca vaginul tau nu a intrat in contact cu sperma, nu ai motive de stres.
Deveniti panarame de la varste din ce in ce mai fragede. Cred ca ai tai ar fi tare mandri de tine daca ar afla!

| AlinPlaya a răspuns:

Nu ai nicio sansa de a ramane insarcinata, stai linistita. Sperma trebuie sa patrunda minim 5cm in vagin pentru a ramane insarcinata. Ai grija si cu sexul anal, nu e foarte indicat.

| ionut671 a răspuns:

Anal e bine dar normal si mai bine dc in anal nu ramai gravida normal da

| WillWright a răspuns (pentru bbbgg):

NU conteaza cum arati tu, matura sau nu! La 13 ani, sex anal, doamne. unde te-ai gandit in acel moment? Asteapta-ti vremea, o sa ai timp pentru asta!

| bbbgg a răspuns (pentru ionut671):

Asta stiu. dar si-a scos-o cind si-a dat drumul.`

| bbbgg a răspuns (pentru AlinPlaya):

Mrs mult tuturor... sincer imi vine sa pling pentru ce am facut, si nu-mi imaginez ca peste ani sa faca asa ceva doamne fereste si fiica mea. sad

| AlinChiriac a răspuns:

Printre multe alte critici si batai de joc, iata si raspunsul tau. Gravida nu esti! Iti spun sigur, stai linistita pana cand isi face aparitia ciclului si vei vedea de una singura.

Dar tot odata imi pare rau sa stiu ce ai facut. Nici virgina nu mai esti. Tine totul de psihic.

Oricum, este viata ta, iar tu o traiesti asa cum iti doresti. Incearca sa te calmezi si vei vedea ca totul va fi bine.;*

| Azµre a răspuns (pentru bbbgg):

Și partenerul tău câți ani are?

| AlinChiriac a răspuns (pentru Azµre):

Sa speram ca sub 40 rolling on the floor)

| Tedy_Ted_1973 a răspuns:

Vino la mine. iti fac eu test. ti-o trag si eu o data.

| Girl951 a răspuns (pentru bbbgg):

Iti vine sa plangi, hai lasa-ne. La 13 ani asta faci? Ti-ai dat seama ca esti o c**** si nu vrei ca viitorul tau copil sa fie la fel.Clar!

| Girl951 a răspuns (pentru AlinChiriac):

rolling on the floor))la cat de naiva e, eu zic sa ne asteptam la orice.

| Seby90 a răspuns (pentru Girl951):

/subscriu.

Imi place cand aud critici la adresa fetelor din partea fetelor.

GIRFLIGHT!