| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ajutor, pentru ca de 3 zile nu mai pot sta calma! 3 zile in urma am facut cu prietenul meu sex anal, dupa aceea si-a dat drumu, iar eu insa stateam pe el, el fiind culcat. P.s sunt virgina. As putea fi gravida daca nu si-a introdus-o in vagin, iar cind si-a dat drumu a scos-o din fundul meu, iar eu sedeam pe ea (sperma)? Si cind pot sa fac un test de sarcina?

57 răspunsuri:
| Girl951 a răspuns (pentru Seby90):

Pai pana mea laughing nu le suport pe fetitele astea care fac ce fac la varsta lor oh go on ma dezgusta thinking nu vreau sa critic, dar ma obligalaughing

| Seby90 a răspuns (pentru Girl951):

Tu ce varsta aI?

| Girl951 a răspuns (pentru Seby90):

18 am si totusi nu fac ca ele.

| Pozitivciik a răspuns:

Damui asteaptate la ce este mai rau cu 13 ani si inca virgina si tot cu sperma apoi esti pe calea cea dreapta, dar te-ai gindit cind ti bagat-o sau erai supt narcoz cum iaca la 13 ani sa faci sex si inca sa postezi pe net, logic ar trebui sa nu fii insarcinat insa pe la virstele stea ft repede prinzi gravida asa c cere cuiva mai mare acest sfat chiar si un pisiholog!
Of damui sfirsitul lumii e aproape dac s la 13 ani se *** apoi nu ramane decit s iti cumperi patuc si carucior.
Apropo vreau sa fiu nan!
Succes cu sexul!

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Esti prea mica, trebuia sa mai astepti cativa ani, pentru ca nu erai pregatita pentru viata sexuala.

| Seby90 a răspuns (pentru Girl951):

Da cum faci? laughing

| AlinChiriac a răspuns (pentru Seby90):

Eu zic ca se cheama revolta mai degraba. Si mi se pare chiar ok. Totusi, la cat de pacifist sunt eu, sa am o copila ca ea. As bate-o de sa-i sune apa'n cap. Asta doar pentru a se invata minte. Credeti-ma pe cuvant, fetita de 13 ani ce a scris adineauri pe TPU, nu si-a invatat lectia.

| b342 a răspuns (pentru bbbgg):

Glumesti, nu? straight face

| Azµre a răspuns (pentru AlinChiriac):

Să sperăm. Dar nu mă miră să fie unu mai mare de la 18 + și să se fi folosit de naivitatea ei.

| Azµre a răspuns (pentru Seby90):

Seby nu îți dai seamă că dacă ea a făcut anal, numai vorbim de oral...

| Seby90 a răspuns (pentru Azµre):

Sper, sper dar nu cred ca e adevarat, ca e doar o persoana plictisita care cauta atentie. happy

| bbbgg a răspuns (pentru Seby90):

Mai bine ar fi asa dar. stiu ca am gresit, si de el m-am despartit, are doar 14 ani si el... si ma scuzati toti ca v-am furat din timp!

| Ana0Maria a răspuns:

Doamnee! Ai 13 ani, fetito! Tu ai avut copilarie? De ce ai nevoie de sex la 13 ani, nu ai toata viata inainte sa faci asta? Uite cate probleme iti faci pentru ca ESTI MUUULT PREA MICA PENTRU ASTA. Nu pot sa cred!

| RetardedRacoons a răspuns:

Poti face un test cam dupa 14 zile de la contactul sexual dar mare atentie! In mod normal trebuie sa picuri pe testul de sarcina cateva picaturi de urina, eh cum tu ai facut sex anal cel mai bine e sa te caci pe el ca sa iasa testul cum trebuie, intelegi?

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Are 14, n-auzi? laughing))

| LuluOneMillion a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Poate fi anal virgin si virgin. ce sti tu.

| LuluOneMillion a răspuns (pentru WildDream):

Nu se numeste sex normal, se numeste vaginal.mai invata si tu ceva.

| phoenixx a răspuns:

'mniezau tau de fata, tu nu ai ce face? Iti trebuie sex la 13 ani?raised eyebrows

| tweety100 a răspuns:

Frate serios straight face si eu am tot 13 ani dar nici nu ma gandesc la asa ceva da si eu sunt dezvoltata si arat tot undeva la 15-16 ani dar nu pot sa fac asa ceva adica frate inca rosesc cand ma sarut sau cand trec pe langa baiatul pe care il iubesc si uh... Mda si eu am avut gacici mai mari undeva la 19 ani da frate mai departe de un sarut sau atingeri nu am ajunsstraight face. Oricum am si eu o intrebare cati ani are prietenul tau?

Răspuns utilizator avertizat
| melaniame a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Cat adevar in prima parte din raspunsul tau.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smells like a virgin nerd trolling

| WildDream a răspuns (pentru LuluOneMillion):

Nu ma invata tu pe mine copilu, daca '94 e anul nasterii tale. Si sex normal=sex vaginal, pentru ca acolo e normal sa-si bage nu in alte gauri... Daca pentru tine e normal in alte gauri atunci e treaba ta, dar nu te baga peste ce scriu eu ca nu e frumos.

| ionut671 a răspuns:

Mai lasati fata in pace daca asa a fost sa fie acum ce sa facem asa poate sa simtit bine amandoi

| Gandurinegre21 a răspuns:

Spermatozoizii mor in contact cu aerul, ca sa ramai insarcinata ar fi trebuit sa ejaculeze direct in tine. Stai linistita, dar la 13 ani ar trebui sa te preocupe alte chestii, nu anale si alte chestii. Bucurati-va de copilarie cat mai puteti, o sa plangeti dupa ea mai tarziu.

| VreauSaRad a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un psiholog nu la ginecolog.Nu te inteleg! Faci sex anal ca sa ce? Ca sa ramai virgina,? nu nu ai cum sa ramai gravida! Oricum posibilitatea la virgine de a ramane gravida este foarte mica. Avand in vedere ca nici nu te-a penetrat.

PS:mai bine i faceai un oral la om se simtea mai bine.

Te-am ajutathappy?

| ionut671 a răspuns (pentru Girl951):

Dar ce te enervezi degeaba crezi tu asa ceva eu unu nu as crede si nu mas enerva