| andrada a întrebat:

Buna!
Vreau neaparat sa slabesc. Imi dati plz ceva linkuri cu ceva retete? si ceva metode incercate de voi. orice
Ms si scuze de categorie dar e urgent si e mai vizualizata
Funda+ vot

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Un truc foarte simplu si logic este urmatorul: niciodata nu te ridica de la masa satula. Mananca mai putin, astfel incat sa nu te simti satula, sa mai ramana putin din senzatia aceea de foame. Evita carbohidratii gen paine, cartofi, evita ciocolata sau prajiturile. Incearca sa mananci fructe, sunt mai sanatoase, si fa miscare, alergari prin parc, abdomene, genuflexiuni, etc. Alte sfaturi nu stiu sa iti dau, daca vrei mai multe informatii, du-te la un medic nutritionist. Spor!