| andrada a întrebat:

Vreau neaparat sa slabesc. Imi dati plz ceva linkuri cu ceva retete? si ceva metode incercate de voi. orice

Ms si scuze de categorie dar e urgent si e mai vizualizata

Funda+ vot

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Matusa mea a slabit mult asa:
Micul dejun

* O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
* Doua oua fierte sau prajite in putin ulei de masline.
* Doua felii de sunca presata sau parizer slab, de pui.

Pranz

* O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
* Carne slaba de pui sau peste fiarta, la cuptor sau la gratar, pe saturate.
* O salata fara sos.

Cina

* O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
* Carne slaba de pui sau peste fiarta, la cuptor sau la gratar, pe saturate.
* Legume pe saturate, dar in afar de cartofi, porumb, mazare, fasole uscata, soia.

Inainte de culcare

* Un pahar de lapte degresat sau suc de rosii.

Si alerga ff mult, mergea la sala, si pana la sala mergea pe jos straight face
si a slabit cevabatting eyelashes
iar dimineata incearca sa alergi

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Nu mai manca mult, renunta definitiv la paine si la dulciuri, seara mananca inainte de ora 6.

| KellyK13M a răspuns:

Eu am slabit intr-o luna vreo 5-6 kg dar am mancat numai salate, fructe, piept de pui la gratar si branza... dimineata mancam fructe la pranz piept de pui si seara salata cu branza si 100 de abdomne si 100 de sarituri de coarda in fiecare zi a mers cu regimul asta pentru mine.succes!

| sophieee a răspuns:

Paii,incearaca sa facii abdomene in fiecare seara si sa nu mai mananci dupa 6 happy chiar functioneaza! o sa vezi schimbari foarte rapid! dar incepe cu 10-15 dupa aia 25, 35, 45,pana'n 60 happy si sa tot faci asa happy sper ca te-am ajutat! funda? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paio ar trebui sa te apuci de un sport si sa te lasi de mancarurile grase. Poti face joghing dim.

| eMoMiCuTz a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti fie de folos deoarece cred ca stiai deja asta dar totusi eu incerc :p : In locul micului dejun incearca sa mananc mere, banane... etc.(fructe) Incearca sa iti potolesti foamea cu fructe. cu timpul o sa te obisnuiesti si o sa ai rezulate vizibile dupa primele 2 saptamani :p funda?