| Mo a întrebat:

Vreau niste idei de cadouri pe care as putea sa i le fac prietenului meu avand in vedere ca pe 13 iunie aniversam un anisor:p Eu m-am gandit sa ii dau un caiet sau o agenda. ceva in care sa scriu motive pentru care il iubesc.sa pun poze cu noi doi.intelegeti voi la ce ma refer Alte idei? plss

4 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Ceva facut de tine e mai frumos decat orice lucru care se poate cumpara. Te sustin in ideea cu agenda/caietul cu poze/versuri facute de tine.

| tia a răspuns:

Un album foto cu voi 2, ales foarte dragut. Sau o jucarie de plus (de exemplu daca ii plac masinile, o masinuta draguta, stii tu.). Eu asta i-am facut prietenului meu si a fost foarte incantat. Bafta!

| Frrramboise a răspuns:

E interesanta ideea. sau ai putea face un filmulet cu voi doi..sa il editezi frumos si sa scrii acolo motivele pentru care il iubesti, sa-i amintesti de cele mai frumoase momente petrecute impreuna, sau cum v-ati cunoscut, sa pui pe fundal melodia lui preferata/a voastra sau una care va reprezinta pe voi. Sau ai putea sa ii cumperi ceva depinde cum stai cu bugetul.un tricou haios sau un parfum care-i place. Sau sa iti personalizezi un tricou al tau pe care sa scrie ca-l iubesti pe el (numele) si sa il porti in ziua aia etc

| madylynatha a răspuns:

Du-te la mall acolo stii ca e ala cu personalizarea fa ceava cu poza lui :