| Mo a întrebat:

Vreau niste idei de cadouri pe care as putea sa i le fac prietenului meu avand in vedere ca pe 13 iunie aniversam un anisor:p Eu m-am gandit sa ii dau un caiet sau o agenda. ceva in care sa scriu motive pentru care il iubesc.sa pun poze cu noi doi.intelegeti voi la ce ma referwinking Alte idei? plss

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| dyav0litza a răspuns:

E o idee buna sau doua medalioane cu o inima impartita in 2 una o pastrzi tu si ua el...mie mi-ar placea sa primesc asa ceva

| devon a răspuns:

O papusa gonflabila laughing il va ajuta in momentele grelerolling on the floor