| Yguaze a întrebat:

Vreau o parere! Sunt de mult timp cu o fata de aproape 1 an. mi'e frica de o chestie. eu nu am casa la fel ca ea, adica e mai modesta (casa parintilor mei) si ea o are mai frumoasa... ea nu stie inca unde stau, credeti ca dupa ce ar afla si ar vedea unde stau si nu i'ar place ar vrea sa se desparta de mine? ea nu e materialista, darm ma tot bantuie gandul asta.eu sunt primul ei iubit...big grindau funda!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inteleg ca traiesti modest, dar accepta acest fapt si nu te mai rusina cu ce ai.

Fii mandru de parintii tai pentru educatia pe care ti-au oferit-o si nu mai fii timorat ca nu ai aceiasi situatie ''buna'' ca a ei.
Degeaba ai ditamai vila daca familia e destramata s.a.m.d.

Gandeste-te ca 70% dintre noi traim prost intr-o tara de tot rahatul.Mai bine planuieste cum poti, prin invatatura, sa ajungi cat mai sus.

Capul sus!

| pink10 a răspuns:

Nuuuu, daca te iubeste nu trebuie sa existe asemenea ganduri in mintea eiwinking
Te iubeste si cu si fara bani si altele happy
Daca sta cu tine de un an, fi sigur ca stie multe despre tine, stie si unde locuiesti :-Jbig grin
Stai linistit :*

| Dxi a răspuns:

Nu cred ca este o problema. dar fi sigur pe tine, daca nici tie nu iti place casa in care stai, si ea o sa se simta ciudat. Pana la urma e casa ta, nu ar trebui sa fie o rusine, mai ales dcaca ea nu e materialista. bafta big grin

| Abramburika a răspuns:

Pai in primul rand trebuia sa ii zici de la inceput.iar 2. daca te iubeste nu ar trebui sa conteze cum e casa

| TheFeeye a răspuns:

Asa i se intamplase unui prieten, dar nu s-au despartit dupa intamplare, pana la urma te place pe tine nu unde stai :d. Si daca se desparte de tine din chestia asta e o fraiera :3.

| catafreestyle a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu te va lasa pentru o casa

| cuore a răspuns:

De ce te doare capul de chestia asta,daca era o materialista voia dupa o zi doua imediat sa afle unde stai, astea materialiste te intreaba imediat ce casa ai si ce masina, se vede clar ca tine la tine din moment ce nu o interesat-o un an de pe ce planeta vi.glumeam

| totY0 a răspuns:

Daca te place pe tine nu are ce sa zica...si daca nu e materialista...nu o sa comenteze nimictongue

| MANIU a răspuns:

Nu conteaza casa coanteaza daca te intelegitonguetongue

| SweetAZ a răspuns:

Fi atent, daca ea te place mult de tot cred ca faptul ca ai o casa modesta e fix pix.Incearca sa o faci sa se simta cat mai bine daca o duci la tine acasa.
Pana la urma tot afla asa ca cel mai bine e sa o duci la tine acasa!