| shinedani a întrebat:

vreau sa am si eu prima relatie mentinez ca sunt virgina
!@! veau sa astiu e dureros cum e? detaliii fundita

Răspuns Câştigător
| Douapunccteunics a răspuns:

Daca baiatul stie cum sa procedeze nu prea simti durerea daca te excita cu saruturi alea alea. dar daca eu un„Bou" doar mentionez ca baiatul treabuie sa fii avut si alte contacte sexuale daca nu doare putin mai tare.Protejati-vă Baftă!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pui problema de asa maniera, incat e musai. Daca nici macar nu stii cum e, inseamna ca nu esti informata.Nu ne spui nimic de prietenul tau, de cata dragoste e, cat respect.Suna cam asa : "imi place inelul acela, il vreau!". Mai gandeste-te.

| Marynna a răspuns:

Eu nu prea pot sa iti zic ceva sigur, deoarece si eu sunt ''curata''laughing, din cate am auzit, nu e regula sa te doara, depinde de la fata la fata, si mai depinde si de atmosfera de acolo, daca te simti bine, durerea nu o sa fie o problema pentru tinehappy

| DSGline a răspuns:

Www.sexpert.ro
Gasesti orice in legatura cu sexul!

| blondabex a răspuns:

In primul rand este un moment important in viata fiecaruia.Bineinteles ca pentru o fata este diferit decat pentru un barbat. O fata va ramane mereu cu acea imagine in minte.Deci daca baiatul este atent si grijuliu, are rabdare si se va comporta dragastos cu tine, ati putea chiar sa creati un cadru romantic s-ar putea sa fie ceva extraordinar, ce iti vei aminti cu drag.depinde mult de celalalt.Nu este naspa, poate doar putintica durere, dar cum fara durere, nu exista placere...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat am 16 ani si mi-am inceput viata sexuala la 8 ani cu o vecina care avea 9 ani. pana in prezent am dezvirginat mai multe fete si nici una nu s-a plans de durere. si mentionez ca "gogu" al meu e de 24 cm big grin