| Madiitza a întrebat:

Cum a fost prima data cand a-ti facut-o? [Detaliii >: ]

Răspuns Câştigător
| babydoll_5650 a răspuns:

Placut -pentru ca am facut-o cu persoana iubita, care era foarte grijulie si atenta cu mine
Dureros-pentru ca aveam emotii si nici decum nu ma puteam relaxa, eram destul de incordata

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fost destul de bine.Nu mai suntem împreună dar ţinem legatură

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui Aketh, rapid laughing).
Da nu stiu cum de la 5 minute am ajuns la 2 ore laughing, ma rog laughing. [ asta in timp, de pe o zi pe alta.
Dar nu am avut sentimente pentru acea persoana, a fost doar pasiune. Nu stiu de ce am facut asa, poate de frica sa nu imi fie dor de el... sa fiu ranita daca ma despart de " primul ". Sau poate ca asa imi spunese primul meu iubit, sa nu o fac cu cineva la care tin prima data pentru ca voi suferi mult. Si a avut dreptate, nu imi e dor de respectivu laughing, lui da. ma cauta in fiecare zi laughing.

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos. dar dureros putin ca nu am fost destul de relxata