| biancaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna!happy Vreau sa cer o parere m-am hotarat sa ma vopsesc bruneta dar nu permanent doar nuantaor sau cu sampon dinacela care se duce peste cateva saptamani!happy eu sunt shaten deschis la culoare credeti sa va prinde brunetul acela pe >shaten!?:d- cel mai bun raspuns fundoii, restul puncte PROMIT

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Desigur.cu nuantator ma indoiesc.dar cu samponul acela da se va prinde.si chiar foarte binewinking

| tuGatita a răspuns:

Se va prinde. sigur ca da. culorile inchise se prind mai ales pe cele deschise. mai rau daca era invers. dar stii tu sigur daca iti va sta bine? e bine totusi ca nu ai ales o vopsea permanenta. in caz ca da gres se va duce mai repede. bafta!

| Negative a răspuns:

Stii sa citesti? ce sectiune e asta?