| anonim_4396 a întrebat:

happy vreau sa ma vopsesc bruneta, dar nu cu permanent, ci cu sampon. Eu sunt mai creola si in prezent am parul saten inchis (nu foarte inchis). Ce spune-ti? E posibil sa nu mai scap de culoare daca nu imi place, sau. Ca am o colega care s-a facut roscata cu sampon si nici acum nu i-a iesit :/ Ce credeti e o idee buna? happy Cel mai bun raspuns : FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Pai atunci fa-o.
Cred ca la roscat nu i-a iesit asa de bine fiindca,nu stiu, s-o prinde mai greu culoarea daca e si ea bruneta, sau poate nu era bun samponul.
Poate tie ti-ar iesi, avand in vedere faptul ca nu esti deschisa la culoarea naturala. Oricum, ce-ai de pierdut? Incercarea moarte n-are!

2 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Eu zic sa nu-ti strici parul.
Daca tu esti in poza aceea, sa stii ca mie una imi place culoarea ta naturala.
Pana la urma nu-i chiar asa o mare diferentra (cel putin dupa parerea mea)dintre satenul tau care zici ca nu-i chiar foarte inchis si un brunet in buna regula.

| IzZabela119 a răspuns (pentru facepalmlol):

Poza e facuta la umbra, dar e mult mai deschis :/ si chiar vreau o schimbare.

| facepalmlol a răspuns (pentru IzZabela119):

Pai atunci fa-o.
Cred ca la roscat nu i-a iesit asa de bine fiindca,nu stiu, s-o prinde mai greu culoarea daca e si ea bruneta, sau poate nu era bun samponul.
Poate tie ti-ar iesi, avand in vedere faptul ca nu esti deschisa la culoarea naturala. Oricum, ce-ai de pierdut? Incercarea moarte n-are!