| Kindeer a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon[Samsung Galaxy Note] iar parintii nu ma lasa.Ma rog au zis ca daca strang bani il pot cumpara.Am nevoie de vreo 2000 lei si nu stiu cum sa ii fac.Am 12 ani. Poate imi dati niste idei cum sa ii strang.Va raman datoare si cel mai bun raspuns... FUNDA love struck + VOT.

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

Iar mi-au taiat raspunsul frustrated. Buna x2. ai vecine sau rude cu copii mici sau animale? poti sa fi babysiiter 2 -3 ore sau sa ai grija de animale. cand primesti bani de buzunar tine-i nu ii consuma si strange. in 2 luni maxim ii strangi! dar nu uita! nu cere o suma mare! 10 lei pe ora este OK!

4 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Bunaa>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Kindeer explică:

Noutate mama nu vrea sa imi dea alocatia.Mentionez ca am la dispozitie un an si 2 luni

| Snyper7 a răspuns:

Buna,1. nu ai ce sa faci cu Samsung Galaxy Note e foarte periculos pentru poti sa ramai fara el imediat mai ales ca esti mica si esti si fata iar 2.iti trebuie 1-2 ani sa faci banii aia la varsta ta, dar crede-ma nu ai ce face cu Samsung Galaxy Note e mult prea pericolos, gandeste-te la alt telefon mai simplu.