| ByaKid a întrebat:

Am o problema.De 3-4 ani nu mi-am schimbat telefonul si acum e prima oara dupa acest timp cand le-am zis parintilor sa'mi schimbe telefonul cu un samsung galaxy s2. Ei au facut foarte urat si au spus ca nu am nevoie de unul nou.Totusi eu am inceput sa'mi strang bani. Puteti sa'mi dati ceva idei cum sa'mi conving parintii sau cum sa fac rost mai repede de bani.Multumesc anticipat.(funda pentru cel imi bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| McFlurry a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e sa nu iti cumperi acel telefon. O ruda de-a mea are unul si eu ma gandeam "sa strang bani "(da nu reuseam oricum ) Si pur si simplu am ajuns la concluzia k e mai buna o ragalie ce o scapi de pamant si nu are nimic, care te tine bateria 4-5 zile cu o camera de 3.2 un slot de card, decat sa dai 19mil pe s2 si sa ii porti de grija oriunde mergi.