| anonim_4396 a întrebat:

Funda! As dori sa imi cumpar si eu un telefon mai bun. Dati-mi si mie niste idei de telefoane mai bune de care as putea sa imi cumpar. Si ce parere aveti despre Iphone 4S si de Samsung i9100 Galaxy S II, dar de Samsung Galaxy Note?

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Nu iti lua Iphone..asta sigur! Daca il scapi si de la o distanta foarte mica se va sparge ecranul rau de tot.Eu zic ca nu merita atatea milioane o chestie care tine 2, 3 luni.Samsung,in caz ca nu stiai, face in prezent cele mai multe vanzari si cele mai bune telefoane.Tocmai am luat si eu un Samsung Galaxy S plus si e genial, deci iti sugerez sa iti iei Galaxy S II.Galaxy Note e GIGANTIC si e foarte ciudat sa raspunzi la telefon la caramida aia.Plus ca nici nu tine bateria mai deloc..imagineazati ca are atatea aplicatii si sustine si luminozitatea ecranului acela enorm.