| username2208 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste idei pentru o seara romantica cu iubitul meu, sarbatorim 3 ani de relatie, ce as putea sa fac astfel incat sa-l surprind si sa il incit in acelasi timpwinking daca aveti idei va rog frumos sa ma ajutati, daca nu, nu va obositi cu raspunsuri de genul "tu ar trebui sa stii ce ii place" stiu ce ii place, dar am nevoie si de alte opinii. Nu poti sa ma ajuti, nu te obosi sa scrii nimic.
Multumesc anticipat!
PS: accept si idei 18+

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cină cu lumânări.
Mâncare gătită de tine.
18+. Dacă sunteți singuri acasă, să luați cina în costumul lui Adam și Eva înainte de păcat.
Apoi la final de cină să pregătești pe masă și o fructieră cu picior, cu mai multe fructe în ea. Deasupra un măr roșu.
Apoi să scoți Biblia și să citiți împreună despre Pomul oprit, șarpele și toată tărășenia.
Apoi tu iei mărul și îi dai să muște din măr.
Apoi muști și tu din el.
Apoi să fie patul pregătit aproape, tu sari pe el și vă rostogoliți în pat.
Apoi 19+.