| MadalinDns a întrebat:

M-a rugat o prietena sa o ajut cu cadoul de valentine's day pentru iubitul ei. Vrea ceva original si frumos, iar eu cum nu sunt genul acela de persoana romantica ...nu am stiut ce idei sa-i dau. Va rog sa ma ajutati! Nu vreau sa o dezamagesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici sa rogi o persoana priceputa la desen sa le faca portretul. Si eu am primit multe cereri ca astea.
Sau ai putea sa le faci o rezervare la un local frumos, unde sa-si petreaca seara.

2 răspunsuri:
| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Pai in pimul rand sa isi faca timp ca toata ziua sa stea impreuna. Ar putea merge la un film dupa prin parc dupa intr-o cafenea sau ceva de genul
Trebuie sa faca ce simte daca vrea sa iasa perfect

| MadalinDns explică (pentru Petre_Razvan_1994):

Multumesc! Imi place idea.