| denisa1120a a întrebat:

Hei tpu.Cum as putea sa-mi surprind iubitul tinand cont ca este la 2000 km distanta? Vreau pur si simplu sa-l surprind,nu sarbatorim nimic. Ceva idei?
PS:Sunt minora, nu pot sa ma duc la el sad

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Trimite i o scrisoare, chiar o sa fie surprins.

| Doub a răspuns:

Ii spui ca il iubesti. (Daca chiar il iubesti.) Asta e de ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i o intrebare inteligenta! Cu siguranta nu se va astepta la asta.

| DroGhys a răspuns:

Sunt in acelasi gen de relatie happy. Scriei ceva frumos, un text lung, ceva ce nu i-ai mai scris. Sau cum a zis Joker sa ii faci un filmuletwinking

| JokerDeaD a răspuns:

Sau daca stii sa folosesti PowerPoint, fai un video cu cateva poze cu voi scrie ceva frumos la fiecare poza o melodie super in fundal > https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg si gata a iesit ceva simplu si frumos, parerea mea. :)

| Dice3 a răspuns:

II cam plac minorele din cate vad, lasa-l sa-ti dea veol si gata, va veni el si il vei surprinde big grin

| SuntFataInPlm a răspuns (pentru Dice3):

Si el poate sa fie minor... Genius... Oh doamne