| Eaaa.eHaiPentruCăÎiPlacee;x a întrebat:

Bună vreau să mă ajutaţi şi pe mine vă rog. Obişnuiam să mă masturbez uitându-mă la videoclipuri de pe pornhub.com/, dar am făcut o pauză pentru că luasem vacanţă şi mă vedeau surorile mele. Azi am vrut iar să fac acest lucru, doar că atunci când bag degetul acolo mă înţeapă ceva şi nu simt nicio senzaţie, nici după 5 minute de frecat. straight face
Şi eu nu-mi băgam degetul în vagin, doar îmi frecam clitorisul.
Vă rog ajutaţi-mă! happy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea sa ai o infectie a vulvei din cauza ca nu ai respectat masurile de igiena. Sau pur si simplu nu era momentul, nici chestia asta nu se poate face oricand.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa inteleg ca acum te masturbezi intravaginal...foarte rau, parerea mea, daca esti virgina! Probabil din cauza himenului te doare, dar daca ti-ai inceput viata sexuala inseamna ca ai vreo infectie, ceva.

| catthshshshs a răspuns:

Lasa-te de acest prost obicei pentru ca nu este bine. Iti va crea dependenta.

| unione a răspuns:

Iti recomant si site-ul www.ro.89.com,e peste pornhub

| zorialbi a răspuns:

Renunta la urmarirea videoclipurilor respective si la masturbare, iti faci rau singura. Ceea ce faci tu se numeste tot desfranare si in timp creeaza dependenta si va fi foarte greu sa te lasi. Plus ca este pacat si un obicei urat.

| blonduu a răspuns:

HaHa. ce sa zic. sa tot fie fete ca tine ^_^. si in legatura cu senzatia, poate nu esti destul de "incalzita" sau poate esti cu gandul in alta parte.

| dana1986 a răspuns:

Poate nu ai respectat igiena corespunzatoare, nu e o rusine sa faci asta, e chiar indicat pentru ca asa iti cunosti mai bine propriul corp, si doar putine sunt acelea care recunosc acest lucru, pe viitor fii mai atenta la igiena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce să te ajutăm? Eu te felicit că ai scăpat de acest prost obicei.Mai bine numai încerci nimic.

| laurentiu2qq a răspuns:

Ia id meu laurentiu2q si vorbim acolo foarte important despre tine eu iti voi trimite unele regluli de masturbare

| johnySinsDarCuApucaturiDeHatJonule a răspuns:

Ba ai incredere in laurentiu2q stie el ce face