| OneLa16 a întrebat:

vreau sa ma ocup serios de muzica si la vara trebuie sa inregistrez cu un baiat. Pin` atunci el a zis sa mai lucrez asupra vocii mele. Sfaturi va rog(scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| SmoKKe19 a răspuns:

Din moment ce ai postat la categoria Dragoste si Sex iti zic sa faci niste orale...rolling on the floor Sa iti calesti corzile vocalesmug laughing

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna big grin... Trebuie sa faci mai multe exercitii (vocalize) si cel mai bine este sa canti din ce in ce mai mult cauta pe youtube melodii karaoke si canta, exercitiul este cel mai bun poti sa iei si cateva ore de cantowinking