| Corinaa2013 a întrebat:

Buna!
Daca ma inregistrez pe www.twistmedia.ro costa bani.Si ce trebuie sa fac? Funda!(Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| ieeAlee a răspuns:

Nu! Nu costa bani dar trebuie sa completezi acolo formularele de pe net sper ca acest comentariu sa te ajute!

2 răspunsuri:
| Corinaa2013 explică:

Si trebuie sa merg la casting sau cum imi fac ei pozele?

| potzo a răspuns:

Inregistrarea online este gratuita - in aceasta situatie poti furniza tu fotografii ca directorii de casting ai agentiei sa te poata alege pentru castinguri.
In general, pentru sanse maxime trebuie sa detii fotografii de casting - fotografii ce le poti realiza/edita gratuit timp de un an de la activarea unuia dintre conturile Premium (minim Standard - 50 RON)