| romanirinaraluca a întrebat:

Buna vreau sa-mi sarut iubitul si nu stiu cum s-o fac! nu ma pricep deloc la asta! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu te stresezi pe tema asta deocamdata!
Cand esti cu el, fiind atrasa de el, o sa vezi ca pana la urma totul va veni de la sine.Mie mi se pare ca sarutul nu il inveti niciodata pe deplin.In functie de starea fizica, sufleteasca, de context este frumos sarutul, dar nu se invata si nici nu se exerseaza.Stai linistita, caci totul va veni de la sine!
Te pup!

2 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Fa-o pur si simplu lasate dusa de val

| Senoritaa a răspuns:

Saruta-l fara frica! Cand te saruti vine totul pe moment, nu trebuie sa-ti fie teama!