| EnjoyTheSilence a întrebat:

Am un iubit si vreau sa-l sarut(nu am mai facut asta pana acum)si nu stiu cum sa procedez. ma puteti ajuta? dau funda!:*

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

El n-a simtit aceasta nevoie pana acum?

| Petronela a răspuns:

Trebuie sa te lasi dusa de vant, sa te lasi sarutata si in acelasi timp trebuie sa-i raspunzi iubitului la sarut.Iti doresc succes si astept sa-mi spui daca ti-a placut:d.Nu trebuie sa fii timida sau sa consideri ca daca nu s-a mai intamplat asa ceva nu se va intampla...Succes pup

| Zero a răspuns:

Luyza depinde de cat timp il cunosty...hee hee parerea mea e ca ar trebui sa preiei initiativa si sa il saruti tu prima, daca el nu a indraznit sa o faca, iar daca el a dorit sa o faca si tu nu ai vrut, nu mai fi timida, e foarte placuta senzatia unui sarut, mai ales daca tu faci ca sarutul acela sa fie specialwinking bafta :*

| Диана a răspuns:

Spune-i lui sa te pupe. smug Noi nu avem cum sa te ajutam sa-l sarutilaughing Doar cu sfaturi. big grin

| MDE94 a răspuns:

Mergeti undeva mai retras numai voi doi, i-ati inima in dinti spune-i ca o sa-i placa si fa-ohee hee

| RoooneyThePuf a răspuns:

Pur si simplu lasa-te purata de val...sau zi-i ca vreti sa treceti la urmatorul pas, daca vrea si el, si poti sa-i ceri sa te si ajute... daca poate inca n-ai experienta.
winkinghappy
BAftakiss

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Lasate dusa de vallaughing... iubirea si sarutul nu se invata, se traiesc!

| escroaca a răspuns:

Pi pupa'l pur si simplu thinking

[ Bafta la :*]

cand va intalniti pur si simplu fa-o.In plus, apropierea de buzele tale il va umple de emotie pe partenerul tau, incat nu va mai da atentie altor detalii, precum stangacia ta.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Pai ati putea la un moment dat cand va plimbati sa te opresti si sal saruti.[adica sa va sarutatibig grin] baftawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil, nu putem sa te ajutam noi. Oricum prima data baiatul ar cam trebui sa ia initiativa. Tu doar lasa-te purtata de val.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i iubitului tau ca nu ai mai sarutat pana acum si va intelege

Răspuns utilizator avertizat
| kiopio29 a răspuns:

Sarutal din inima simplu

Întrebări recente