| VladMC a întrebat:

Vreau sa pun si eu o intrebare, stiu ca a mai fost pusa dar nu am gasit raspunsul necesar mie.Deci,cum sa ma invat a saruta? In curand fac 15 ani si cred ca ar trebui deja sa stiu a saruta.Pana acum am avut 2 prietene,dar cu niciuna nu am stat mult timp,ca ma temeam ca cand o sa ajung la sarutat o sa ma fac de rusine.
Astept raspunsuri serioase din partea voastra, si dau funda celui mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Jur ca fac un tutorial si il postez pe TPU pe undeva

| MrsSunshine a răspuns:

Dragul meu, cum putem noi sa te ajutam cu asa ceva? Sarutatul se invata practicand, nu e teorie.

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Fiecare saruta cum poate, cind o vei saruta pe prietena ta daca ai nu te rusina ca nici ea nu va fi experta doar saruta asa cum crezi ca e mai bine si la inceput poti sa nu o atingi cu limba ca poate sa se simta incomod sarutai bezele pur si simplu http://www.youtube.com/watch?v=gHAz3LXdkbo

| YummyDkRich a răspuns:

Normal ca se poate explica..nu le asculta fi atent, ia o oglinda sau ceva de care sa iti lipesti buzele fara sa aiba gust nasol si sa fie plat si alunescos, deschide putin gura si limba las-o jos pe dintii de jos dar putin in fata, lipeste gura de oglinda si misca buzele si limba sincron. Felicitari ai invatat sa saruti o oglinda

| AlinaMihaela28 a răspuns:

Buna, sa stii ca asta nu prea ai cum sa ti-o explice cineva, nu e ca si cum ti-ar zice cineva exerseaza cu un balon,,, poate da intr-adevar prima data nu va fi cel mai reusit sarut dar dupa incetul cu incetul te vei perfectiona.