| AnnaFills a întrebat:

Buna,vreau sa stiu care este diferenta de virsta normala intre un cuplu? Adica,este normal, ea de 13 si el de 17 de exemplu?

9 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

În anii adolescenței diferența contează. Până și un an face diferența, ca să nu mai spun că e prea devreme la 13 ani pentru o relație. Scenarii de facebook, ce să mai zic...

| h3r a răspuns:

Pentru tine nu e normal.

| grab a răspuns:

Presimt ca problema e mai mare si tu incerci sa asamblezi LEGO-ul din intrebari partiale pe TPU.

Baga toate datele si vei afla raspunsul corect! happy

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Da este normala relatie intre o fata de 13 ani si un baiat de 17. Asculta-ma daca iubesti, nu conteaza varsta. Bafta, sper ca te-am putut ajuta

| justsummer a răspuns:

De obicei se recomanda trei ani, dar nu conteaza varsta atata timp cat sunteti fericiti impreuna.

| LiVeeee a răspuns:

Desi ea e prea mica la 13 ani, nu e pregatita nici fizic nici psihic, ar merge doar daca intre cei 2 exista o dragoste adevarata.

| C26 a răspuns:

Buna.
Da dc sa nu fie normal?
Crezi ca varsta conteaza prea mult intr-o relatie?
Eu zic ca nu, atata timp cat este iubire happy

Răspuns utilizator avertizat
| Capriciu a răspuns:

Buna! De ce nu sunt persoane care au diferenta de ani mai mare de exemplu 6 sau 9 principalul sa exista dragoste adevarata, respect reciproc si multa intelegere.Pa!