| S3S3an a întrebat:

Care este cea mai normala diferenta de virsta dintre o fata si un baiat? De ce?

Răspuns Câştigător
| pufoshenia24 a răspuns:

Depinde. dar daca va iubesc. sti cum e. dragostea nu are varsta. acum nici o diferenta de 15-20 ani sau nu stiu. dar asta nu prea conteaza atata timp cat iubesti o persoana. mult succes!winking kiss

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In tinerete nu prea conteaza diferenta de varsta, dar la maturitate maxima spre varsta a treia conteaza enorm.Ce cuplu a rezistat? Poate numai cele din interes maxim.Vezi familiile big grinichiseanu, Moculescu, Columbeanu etc.Cand barbatul numai are cu CE sa ales praful de familie.

| LadyDy01 a răspuns:

Nu exista o diferenta stabilita, atata timp cat cei 2 se iubesc nu conteaza diferenta.

| Park1Suin a răspuns:

Dragostea nu are varsta, s-a stii.

| pufoshenia24 a răspuns:

Dar daca va iubiti* scuze