| Intrebarea a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot ramane insarcinata daca am facut-o cand eram la ciclu. fara prezervativ... vreau sa va spun ca nu si-a dat drumul in mine. merci

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! ne nu poti ramane insarcinata daca ai facut-o neprotejat si cand erai la menstruatie, atata timp cat nu si-a dat drumul in tine! Dar inca ceva, stiu ca atunci cand esti la menstruatie nu prea e bine sa faci sex /dragoste, atat pentru tine cat si pentru el!

| Intrebarea explică (pentru rousz):

Multumesc mult.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru rousz):

Nu cred ca vrei sa strici viata unui om pentru ca nu te-ai informat asupra riscurilor de a face sex cand fata are menstruatie si cand introduce liquidul preseminal in ea.

| rousz a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Ba stiu foarte bine crede-mawinkingwinking si sunt informata foarte binewinking

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru rousz):

Atunci de ce nu spui ca are sanse sa ramana insarcinata, chiar daca sunt mici?

| Zeref a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Poate vrea ca ea sa ramana insarcinata si nu vrea sa-i zica :EVIL:

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Zeref):

laughing rolling on the floor laughing devil LOL. Asta e amuzanta :TROLLFACE:

| Zeref a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Sunt doar 87% sanse sa nu ramai insarcinata chiar si cu 1 inainte.13% nu e chiar mult nu?laughing)devil

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru Zeref):

rolling on the floorlaughing Nu nu devil

| rousz a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Cum sa ramana insarcinata daca baiatul nu si-a dat drumul in ea? cum? asa de flori de mar! si cu prezervativ sunt sanse foarte mici deci ..eu vorbeam in generalwinkingwinking

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru rousz):

Cu liquidul preseminal dragawinking

12 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cel mai sigur e ca nu esti, Dar DA, poti ramane insarcinata. Cand ai menstruatia, sansele scad. DAR, liquidul presemnial poate contine spermatozoizi (nu asa multi ca si cand ejaculeaza) sau nu. Deci, daca nu iti doresti un copil, nu te juca.

| alexa6808 a răspuns:

Nu vreau sa te speriu dar sunt multe cazuri in care s-a ramas insarcinata si pe ciclu, dar daca zici ca el nu a ejuculat in vaginul tau se poate sa nu fi1succes