| genonlyeu a întrebat:

Am facut sex cand eram pe stop (neprotejat) si el si-a dat drumul in mine. Pot ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Exista sanse. Ai facut o tampenie. Ai grija sa nu se repete sau o sa fii mamica mai curand de cat credeai.

| Lexus28 a răspuns:

++++++++++ Ca nu inteleg de ce nu intrebati lucrurile astea INAINTE sa faceti ceva, macar sa stiti ce va asteapta! Macar de curiozitate. Toate intrebati dupa ce ati facut-o; noi nu va putem ajuta cu mai nimic. Informati-va inainte de a face ceva "necunoscut" pentru ca s-ar putea sa aveti surprize, si nu unele placute si e pacat de tineretea si de viitorul pe care il aveti in fata. Mai multa grija pe viitor, te rog!

| anca13 a răspuns:

NU! 3 zile inainte de ciclu, in timpul ciclului, 3 zile dupa ciclu,nu ai cum sa ramai insarcinata. Exista sanse, dar foarte, foarte mici...Eu zic sa stai linistita, eventual dupa 2 saptamani sa-ti faci un test, dar eu zic ca nu ai cum sa ramai.:*

| AnToOniiia a răspuns:

De obicei, cand esti in perioada menstruatiei, se spune ca poti face sex neprotejat si baiatul sa`si dea drumul in tine, fara ca tu sa ramai insarcinata. Totusi, daca esti in perioada adoloscentei si ciclul tau menstrual este neregulat, e bine de stiut ca un spermatozoid poate suprevietui in organism pana la 4-5 zile straight face deci, ar fi sanse si sa te alegi, Doamne fereste, cu o sarcina nedorita. Data viitoare macar asigura`te ca nu mai ejaculeaza in tinewinking

| Broadband a răspuns:

Sanatate numa bine!
te asteapta un plod
asta daca nu faci avort.

ba ce rime am in mine dama dracul

| 7cLicK a răspuns:

Din cata am inteles eu... femeia are anumite perioade de sarcina, adica cu o saptamana inainte sa ii vina si cu o saptamana dupa ce ii trece, eu asa am auzit nu stiu acum! anyway Use cundum! laughing
Take care!:X:X

| Claudiu2011 a răspuns:

In mod normal, conform teoriei, in timpul menstruatiei nu este posibil sa ramai insarcinata pentru ca nu exista ovulatie. Practic insa, posibilitatea aparitiei unei sarcini ca urmare a intretinerii de relatii sexuale in timpul menstruatiei exista, chiar daca este foarte mica