| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Aseara am fost la niste prieteni si a fost si fostul meu prieten happysi tot am stat si am povestit si la un moment dat mi-am facut curaj si l-am chemat afara si am povestit si l-am sarutat love struck si faza era ca era cam baut. si am vazut q eera sa l-am sarutat... si azi am vb cu el si mi-a zis ca nu si aminteste.
Inrebarea este ca, credeti ca inca ma mai place? Daca nu ma placea mai venea cu mine afara?
Cum sa il cuceresc?
Mi-a zis ca deocamandata nu va fi nimic intre noi...De ce zice deocamdata? Credeti ca va fi?big grin
Vreau raspunsuri ca dau funditse!

2 răspunsuri:
| briana a răspuns:

Sigur ca da dar nu tr sa il fortez ia-o usor. Poarta-te cu el ca si cum ati fi cei mai buni amici si nu il presa cu faptul dac vrea sa fie sau nu cu tine. Vei vedea daca vrea sau nu pe parcurs.

| ingerashhhh a răspuns:

Veti vi impreuna,dar comportate cu el ca cel mai bun prieten in care poate avea incredere, la un moment dat poate veni la tine sa iti ceara sfaturi, pana la final isi va da seama ca de fapt ar trebui sa aveti o relatie de iubit/iubita, nu de amicie! Bafta