| nuam a întrebat:

Mi-a sucit mintile o fata, cum sa incerc sa o uit? Aseara ne-am certat din nou si in discoteca in fata mea se lua in brate cu alti baieti, povestea cu altii si chiar s-a sarutat cu unul.Pe mine nici nu ma mai cunostea dupa o luna in care am vorbit zilnic, dar in care au fost si cateva certuri tot din cauza ei. A vazut ca m-am atasat de ea si ca o iubeam si a inceput sa isi bata joc de mine.Ba chiar era sa iau si bataie din cauza ei cand m-a chemat afara dupa cateva mesaje si eu am impins-o (eram putin ametit). Cand am iesit afara cred ca a incercat sa ma faca de ras pentru ca striga la mine si ma facea in tot felul. L-a chemat pe unu de vreo 25-30 de ani sa ma bata.Numa no omu avea ceva in capu ala si a stat in loc. Vorbea inainte fata de mine cu alti baieti la telefon sa ma faca gelos si parca era sefa mea si eu trebuia sa fac ce zice ea.Nu stiu unde naiba gasesc asa creaturi. Ea are 17 ani, iar eu 18. I-am cunoscut si parintii, dar asta nu cred ca mai conteaza.Azi trebuia sa mergem la un majorat la care venea si un fost prieten de-al ei si zilnic imi amintea de el si imi tot zicea ca va dansa cu el si ca de abia asteapta sa il vada.Ar fi foarte multe de zis, dar nu imi vine sa imi mai amintesc.Am auzit foarte multe lucruri urate despre ea si dupa faza de aseara chiar e o fata usoara.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru binele tau, cauta alta si nu-i mai da nici o atentie.Ca si cum, n-ar exista!
Daca intr-o luna ati ajuns la asemenea lucruri, nu insemni nimic pentru ea.Mai exact nimeni si nimic nu inseamna ceva pentru ea.
Isi exerseaza ghearele si "talentele" de viitoare femeie, pe inima ta si isi continua drumul "glorios" luandu-se in brate cu toti,vorbind cu unii,sarutandu-se cu altii!
Faptul ca te-a prezentat parintilor e ultima ei urma de moralitate, incearca sa dea asa-zisei relatii a voastre un aer cat de cat "oficial" desi e praf in ochi si te considera biletul ei de voie!
Cu cat mai repede o lasi, cu atat mai repede o vei uita!
Ma si mir ca ai rezistat atat!
Bafta!

6 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Sa incerci sa o uiti?
nici nu are rost sa iti bati capul cu ea.
sunt si fete de treaba, trebuie doar sa ai grija cui ii dai inimioara ta(stiu ca nu prea te intereseaza sa auzi asta acum, dar e adevarat)
asta nu e iubire/dragoste, e obsesie... intr-un fel te-ai obisnuit sa fugi dupa ea, si ea sa obisnuit sa fie in centrul atentiei tale
ea nu cred ca te va iubi cu adevarat vreodata, incearca sa te convingi tu pe tine ca doar vrea sa isi bata joc de tine.
off. e asa de clar tot, nu stiu de ce nu poti doar sa termini cu ea si sa iti vezi de viata ta, sunt lucruri mai importante in viata decat sa te lasi batut de unul dintre "prieteni" unei curve straight face
tu singur ti-ai dat raspunsurile in toata povestioara care ne-ai scris-o.
sti ce trebuie sa faci... deci doar fa-o.
bft happy

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ce proasta, mai bine dai papucii si combinate cu o fata calumea, nu ca aia.

| LOkk12 a răspuns:

Amigo las-o pe curva asta! ce ai? numai sint alte fete? dupa ce am citit aici am ajuns la concluzia ca-i buna poama.nu merita sa lupti pentru ea.tu si singur ai zis E O CURVA! Suuccees!

| JustMe324 a răspuns:

Pai e simplu, in cazuri de genu le dai papuci de urgenta...asa se procedeaza, doar daca nu vrei sa ajungi marioneta ei, totul depinde de tine!@ Succes!happy

| Iuliano92 a răspuns:

Dao draq d zdreanta

| lovestruck a răspuns:

Incearca sa o uiti... daca ti-ai dat seama k nu te merita...nu are rost sa te mai tii dupa ea! daca ea e asa nu se va schimba NEVER! uit-o j ai grija ce faci. ceaw