| EvaTramell a întrebat:

happy Vreau sa va intreb cevahappy. Exista ceva tratamente sau stiu eu ceva creme car sa iti creasca sanii happy? Eu ii am prea mici sad si vreau putin mai marihappy.
Stiu eu ceva cremehappyhee hee
Multumesc happy
Funda:X

6 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Citez: "Stiu eu ceva creme", pai daca stii de ce mai intrebi?

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

O parere de baiat: consider că şi sânii mici sunt drăguţi. chiar n-are legătură cu nimiclaughing

| AnnyXD a răspuns:

Dap este doar un tratament sa iti spui silicoane laughing

| AnnyXD a răspuns:

Pui*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da cica. e bun. Tinctura de marar

am aozit ca e foarte buna o cumperi de la farmacie.

mai mult la 10 lei nu poate sa fie oh go on

succes

| Karinutza07 a răspuns:

Da,pune-ti un ciorap mare si o sa fie mai mariismug eu asa am facut la ziua meawinking