| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva tratamente naturale pentru cresterea sanilor? Am 18 ani si sanii mei nu mai cresc deloc, sunt destul de dezvoltata, mama si bunica mea au si ele sanii mari, deci nu este genetic si nu stiu care e cauza. Ce imi recomandati? Stiti cumva creme, uleiuri, pastile, orice. in afara de silicoane laughing ca sa imi creasca mai repede sanii, fiindca sunt destul de complexata din aceasta cauza. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce-ti trebuie sani mari? Sa te doara spatele ca te "trag" in jos? Eu zic sa ramai asa cum esti. Cine te place... te place asa cum esti nu-ti pune conditii

| mihai4000 a răspuns:

Mananca porumb mult

| mihai4000 a răspuns:

Eu zic sa mananci porumb si daca e salate; mai stiu o fata care a facut asa si acum toti se uita la ea si are doar 14 ani.