| andreeea003 a întrebat:

Imi este rusine sa va spun dar trebuie sa o fac am 14 ani si am sanii foarte mici vreau si eu ceva ca sa imi creasca mai mari.si nu creme si tratamente costisitoare ceva natural sau exercitii.
pls dau funda :*

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce poti face la 14 ani este sa mananci bine si la ore fixe, sa faci miscare pentru ca organismul e in formare si daca ii dai ce-i trebuie se dezvolta frumos. In cel mai bun caz poti face exercitii care sa dezvolte muschii ce sustin sanii. Muschii pectorali se dezvolta mai usor decat ceilalti si pe langa faptul ca vor parea mai mari, vor arata si mai fermi mai tarziu. Si, cum ziceau si altii, unora le plac sanii mari altora nu, mie mi se pare mai important sa fie frumosi. Cred ca gasesti si pe youtube exercitii pentru piept (pilates, taebo)

14 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Buna,
In primul rand, un baiat cu bunul simt nu -l va interesa daca tu ai sani mici, ci faptul cum te comporti(sentimente, iubire etc)
Sincer sa fiu, eu ca baiat nu m-ar interesa daca ai sani mici, ci sa fi frumoasa(atat si fizic cat si moral).
dar daca vrei sa iti maresti sani..sunt creme nu foarte scumpe, aa si am auzit ca sunt si exerciti pentru marirea sani care in timp se va vedea rezultatele. Daca mai ai nevoie de ajutor contacteaaza-ma! sper ca a fost de folos parerea unui baiat!

| andreeea003 explică (pentru SMaricel):

Nu! nu pentru un baiat fac eu asta pentru mine pentru ca imi este rusine sa ii am asa de mici.cand le vad pe celelalte fete mai mici ca mine ca au sanii mai marii decat ai mei imi vine sa intru in pamant de rusine crying

| SMaricel a răspuns (pentru andreeea003):

Dar acel baiat ti-a zis vreodata ca ai sani mici sau a facut aluzie. daca da sincer nu te merita, nu tine la tine pe cat pare. daca vrei sa vormin mai multe trim id tau prin mesaj.tongue

| andreeea003 explică (pentru SMaricel):

Nu el imi zice ca nu au nimic si se contarzice cu mine.eu zic ca sunt mici si el zice ca nu sunt.si mai zice ca sunt perecte asa cum sunt eu.

| SMaricel a răspuns (pentru andreeea003):

Pai,atunci inseamna ca are intenti bune cu tine, poate chiar te iubeste si nu-l intereseaza marirea sanilor taihappy

| ღNuTzAღ a răspuns:

Eu am 17 ani si sinii tot imi sunt cam mici.dar nu ma pling....si mai ales cind il vad pe iubitul meu cum ii savureaza si ii plac asa cum sunt

| Y0nut7 a răspuns:

Mananca porumb fiert, mamaliga.

| andreeea003 explică (pentru Y0nut7):

Ha ha ha laughing) vai ce sa zic inca unu` din asta`

| NicoRobyn a răspuns:

Daca poti... daca faci sex mult cresc si sanii si poponetul. Adik...de la 17 ani in colo, ai timp sa le faci cat vrei tu de mari

| andreeea003 explică (pentru NicoRobyn):

Nu fac eu sex de acum pentru ca sunt mica si exista multe riscuri de a lua vreo boala

| SMaricel a răspuns (pentru andreeea003):

Asa e, nici sa nu te gandesti sa-ti incepi viata sexuala acum, problema se rezolva in timp stai linistita.

| OmuGnom a răspuns:

Pai poti sa mananci porumb sau marar. se zice ca ar fi bune!

| madymysteriousgirl a răspuns:

Am auzit ca daca mananci marar mult iti cresc sani... sper ca te-am ajutat funda?:X