| EvaTramell a întrebat:

Vreau sa va povestesc ceva. am intalnit un baiat.e vecin cu mine...sta in cealalta scara. oricum am vazut ca se tot uita cand ma vede. si ieri l-am vazut. Si i-am zis unei prietene ca mi se pare dragut. Si mie imi era rusine. sa vb cu el. Si prietena mea m-a luat de mana si ma dus la el in spatele blocului. Si ia zis ca as vrea sa il cunosc. Si am tot povestit...si din mi-a zis ca are prietena dar putem iesi la un suc. E simpatic tipul.dar daca are prietena...Ce sa fac? Prietena mea imi zice sa fiu tupeista si sa ii dau nr. Dar eu sunt timida. Astept pareri.

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca o sa ajunga iubitul tau, tot asa o sa caute pe urma altele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incercarea moarte n-are zice un vechi proverb.Nu ai nimic de pierdut din moment ce stie ca-l placi, incearca sa te intalnesti si sa vezi in ce mod va reactiona.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el are prietena, nu te baga sa faci o relatie cu el.

| wHaruka a răspuns:

Sunt de parere cu prietena ta. Sa stii ca nu ai nimic de pierdut daca incerci, pe cand daca stai si astepti, nu rezolvi nimic happy Iesiti la un suc, cunoasteti-va si cine stie, daca maine se despart, tu poti fi prima pe lista luiwinking Iti doresc mult succes cu relatia! big grin

| xFreeeedommmmm a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu prietena ta. Daca nu poti fi iubita lui, nu vad ce e rau in a fii prieteni..prietenia ajunge usor la iubire sa stii..succes!:*