| Vivia a întrebat:

Vreau sa va povestesc ceva)De la 13 ani pina acum 15 si jumatate imi place de un baiat enorm, dar nu ne-am intilnit( de multe ori asa ne cuprindeam intimplator asa ca si in joaca, ne priveam insistent. Dar nu aveam indrazneala asta in mine sa ii spun ca il plac, insa multi vedeau ca noi ne placeam.Eu am fost TIMIDA, sunt TIMIDA si o sa fiu TIMIDA, pentru ca asa este firea mea. Si tin totul pe suflet sunt ff inchisa in mine (, acum ca m-am mtat din tara nu il mai vad, amintirile parca traiesc si acum in prezent in mintea mea( ii simt lipsa.Cind ne cuprindeam intimplator eu simteam ca nu esti ca toti, adica nu e ceva obisnuit, simteam ceva ff puternic dar el parca facea asta doar in gluma si eu crezind asa nu ia-m spus niciodata ca il plac. Dar eu nu inteleg daca nu ne-am intilnit de ce ma gindesc la el? P. S de multe ori incerca asa in gluma sa ma sarute si eu ii spuneam ca altadata. SI daca erau glume eu ce sa cred. Ca eu credeam si cred ca daca ii spun ca ii plac o sa rida de mine( Spune-ti ce sa fac, ca sa ii uit.ca nu are rost sa il plac daca sunt in alta tara)P. S sunnt timida foarte foarte(

Mersi, pentru timpul acordat))
Baiatul are 17 si eu 15 la momentul dat

2 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Gandeste-te ca nu puteati avea o relatie chiar daca amn2 ati vrea asta!
Cea mai buna solutie

| jackspintecatoru a răspuns:

Ai dreptate nu are rost. I
n ce tara esti ca poate te ajut eu sa uiti acele amintiri...