| Realilusion a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Imi place de o fata care este in clasa cu mine, si de multe ori mi-a spus ca sunnt frumusel, si cand cantam la pian in clasa, ea ma imbratisa, cred ca ma place nu? Hm si as vrea sa-i spun ca si eu o plac, dar nu stiu cum. Cum as putea sa-i spun asa mai indirect?

5 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Frate fai pe plac. Fai si uh complimente raspundei la imbratisarile ei cu mai multe imbratisari si ia va intelege cum ai inteles si uh dela eabig grin fai jocu cei asa mare lucru tongue BAFTA

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui! Prin fapte isi va da seama, orice fata reactioneaza la gesturi, sentimente aratate te va crede un baiat sentimental caruia nu ii este frica sa isi arate sentimentele. Va vi cu adevarat mandra, incearcabatting eyelashes sper ca te-am ajutat!

| xDoMo a răspuns:

Pai:

-o inviti in oras la un suc
-si mai incolo ii spui ca o placi
-la sfarsit daca ai noroc te saruta... si gata

| Cristina_5547 a răspuns:

Ai un atu pe care alti nu il au.tu sti sa canti la pian...dc nu incerci sa folosesti talentu asta pentru a`ti exprima sentimentele? O sa o dai pe spate. sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Mihaita1990 a răspuns:

Daca ai id-ul ei de mess zii prin mesaj
sms
mai multe
sau daca esti STRONG spune-i in drept in fata undeva unde sa fiti singuri!
sper sa mearga!
bafta