| miki_1175 a întrebat:

vreau sfaturi pentru cadou iubitului meu la 2 ani impreuna. Daca ma puteti ajuta cu ceva idei plz (este plecat si o intilnire romantik nu pot sa organizez) vreau ceva dragut care sa-l,, atinga la inima" msanticipat

2 răspunsuri:
| christinebubu a răspuns:

Cand se intoarce ia-l de la gara.sau de unde vine el.si petreceti o noapte superba.
stii tu.
lumanari, muzica, lumina slaba... un parfum usor in camera, o lenjerie sexy.smug un vin rosu...baie fierbinte

| miki_1175 explică:

Mmm nu vine degraba, vreau ceva ce as putea sa-i trimit acolo unde este, oricum mersi de rs, asta o s-o fac cind vom fi impreuna.