| liubuska a întrebat:

Salut.Degraba avem cu prietenul 2 ani decind suntem impreuna, ce ar putea sa-i iau ca cadou? si vreau sa organizez ceva romantik, vreau sa-l impresionez, vreo cina in 2 sau mai stiu eu, ce puteti sa-mi rekomandati? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

O seara romantica in 2 ar fi perfecta, o sticla de sampanie, lumanari parfumate o lenjerie sexi...sau ii poti lua ceea ce-si doreste cel mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| ada_8083 a răspuns:

Oo ceva romantic invita-l la uu acasa faii un tort dar sa al faci tu thinking si uitati-va la un film romantic sau poti lua 2 bilete la cinema la un film de draoste tongue si mai i poti face ceva fai un album cu pojele vostre :p va fi foarte dragut sil va avea mereu amintiree:*:* pup bafta

| iuliaoprea a răspuns:

Fa-i un tort mic, de ciocolata doar pentru voi doi si daca stai sau poti ajunge la mare, pune-i lumanari pe plaja si da-i intalnire acolo, daca nu, pe acoperisul unui bloc, scrie-i ceva frumos si plastifiaza, ia-ti o lenjerie intima comestibila ( just jokin'laughing )