| lucia21 a întrebat:

In curand prietenul meu isi serbeaza majoratul si am nevoie de idei de cadou, ca sa fie cat mai special. Si vreau sa organizez si cateva surprize impreuna cu ceilalti invitati pe parcursul serii. Imi puteti da idei? Atat pentru cadou cat si pentru surprize?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva la care viseaza demult,ceva material sau nu.O bijuterie de la vreo firma faina, un parfum care miroase incantator poate chiar cu feromoni sau vreo haina care nu a putut sa si`o cumpere.Sau ai putea sa-i organizezi o seara romantica inainte sau dupa ziua lui, sau o cina romantica.Iar pe parcursul serii nu stiu ...Ati putea sa-l imbracati ca pe un copil mic si sa va jucati cv amuzant, sa faceti poze k el imbracat asa.