| Bitzzzz a întrebat:

Buna:*

vreau si eu ceva sfaturi despre viata, dragostekiss

>fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Funditssa a răspuns:

Buna :*! Pai viata e asa cum ti.o faci! Dumnezeu a dato frumoasa :X dar oricine o poate schimba in cateva secunde! Cu o decizie gresita iti poti termina viata straight face! Dar trebuie sa fi optimist in viata love struck sa ai incredere in tine love struck ca acum sunt fel si fel de oameni de poti lovii de fel de fel de caractere si personaje! De oamenii falsi care sa iti faca rau! love struck Trebuie sa ai grija cu cine umbli si ce faci :X si inainte de a lua o decizie sa te gandesti de 2 ori love struck Trebuie sa te si distrezi la varsta ta ca e normal :X sa profiti de copilarie cat poti tu de mult love struck trage de ani astia ca nu o sa mai vina inapoi...pe cand matura poti sa fiii. pana morii love struck ai timp de sex, de facut copii de spalat, dus la serv si toate acestea...mult mult timp love struck! Dar sa te distrezi si sa traiesti cei mai frumosi aniii love struck ani copilariei love struck ani cu cele mai multe amintiri.nu ai atata timp love struck! Acum decizi ce faci cu viata ta love struck cum spuneam un pas gresit si totul s.a sfaramat love struck! Trebuie sa si inveti ca de asta depinde viitorul tau love struck.de asta depinde daca vei avea sau nu o viata frumoasa love struck daca vei ajunge intr. un birou cu salariu mare si sa iti poti cumpara ce vrei :X sau vei ajunge sa vinzi fructe love struck dar pari o fata inteligenta deci cred ca vei ajunge bine love struck!
Cu dragostea - e complicat ca acum sunt multi baieti care isi bat joc deci trebuie sa fi atenta love struck sa nu crezi in vrajeala! Si sa nu pui prea mult suflet si dupa sa suferi enorm love struck! Dragostea e frumoasa daca e persoana potrivita love struck dar si in dragoste trebuie sa ai multa grija si sa te gandesti de 2 ori inainte de orice alegere love struck! Sa ai succes love struck

Fundita puppy dog eyes love struck?

1 răspuns:
| CristiIs a răspuns:

Pãi cam ce sfaturi ai vrea?
Primul sfat despre viatã este sa inveti sa pierzi, daca nu stii sa pierzi, va fi jale, te vor jupui toti.
Sa stii sa apreciezi fiecare moment, fiecare persoana.
Si sa ai grija cu legalele, nu sunt bune
Asa, acum dragoste.
Incearca doar sa simpatitezi/placi, sa nu iubesti daca nu ai peste 17-18 ani, ca nu e momentu. La sub 17-18, trebuie sa te distrezi, sa nu fii legata de cineva. Ca nah, noi baietii suntem gelosi, si daca dai de un baiat gelos (vai de tine) nu o sa iesi nicaieri, nu o sa cunosti lume, adica mai pe romaneste "Nu o sa fii iesita" happy
Cam atat, numai am inspiratie. Bafta