| anonimacuinima a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru un cadou ..peste o luna implinesc un an de relatie si nu stiu ce cadou sa ii fac iubitului meu... m-am gandit sa comand un tort pentru noi doi dar pe langa asta as dori sa ii fac si un cadou. As dori si eu niste idei va rog frumos... Multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cina romantica,
https://www.google.ro/......ps?/search
Si inchei cu o noapte de dragoste.
Te pup!

| AlexeHellsing a răspuns:

Niște lumânări parfumate, un pat matrimonial, muzică lentă, draperii trase, lumină slabă, prezervative și restul nu-i greu de ghicit dar sigur i-ar plăcea...

| andru10best a răspuns:

Fa-i cateva cartonase cat o vedere si pe fiecare cartonas scrie despre o amintire din fiecare luna pe care o aveti impreuna. Si apoi leaga-le cu o panglica mare.

| En3Rgi a răspuns:

Nu el ar trebui sa iti faca un cadou? Asa zic,,, ca e normal.Cel mai bun cadou pe care poti sa il dai e dragostea.

| CuteKisses a răspuns:

Ai putea sa ii faci o cina romantica

| anonimacuinima explică:

M-am gandit sa ii cumpar un ceas... voi ce spuneti?