| M._Deea_Andreea_2001 a întrebat:

Bună, peste o luna e ziua iubitului meu as vreau niste idei pentru cadou, face 17. va rog

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Noi nu il cunoastem si nu putem sa iti dam o idee de cadou pe placul lui. Tu trebuie sa-l cunosti si sa stii ce ii place. Daca vrei un cadou banal, orienteaza-te spre un ceas, parfum, haine.

| WaterDrop a răspuns:

Orienteaza`te in functie de ce fel de persoana este si ce pasiuni are.Cumpara`i ceva care sa aiba legatura cu ele, ceva ce nu are deja si banuiesti ca si`ar dori.

| Bunaceaujk a răspuns:

Ii poti lua un tricou, o bluza, orice de imbracat.
Un parfum, un ceas.