| irina_8165 a întrebat:

Buna vreau si eu niste poze sau siteuri cu pozitii sexuale va roghappy

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Pozitia6:Alpinistul Te-ai întrebat, vreodată, cum se poate face sex într-o cabină de toaletă din avion? Această poziţie este ideală pentru locuri strâmte. O dată ce partenerii îşi găsesc un bun punct de sprijin unul pe celălalt, poziţia devine mult mai simplă decât pare. Acum femeia este cea "datoare" cu acţiunea, căci trebuie să facă mini-genuflexiuni pentru a stimula erecţia partenerului.
Pozitia 7 - Fotoliul dragostei Este o poziţie dragă multor femei, pentru că bărbatul le înconjoară cu dragoste. Te simţi ca şi cum ai fi în cel mai confortabil fotoliu. Trebuie doar să te sprijini în mâini şi picioare şi, la fel ca la "scăunel", trebuie să te mişti ca şi cum te-ai aşeza şi apoi ridica.
Pozitia 8 - Corp la corp Este una dintre poziţiile Kama Sutra de bază. Bărbatul poate sta cu picioarele întinse, strânse sub el sau turceşte. Îi poate dirija partenerei mişcările cu ajutorul mâinilor pe care şi le sprijină pe şoldurile sau fesele ei şi îi poate spori plăcerea sărutându-i în acelaşi timp şi sânii.
Pozitia 9 - Căţeluşul Pentru partidele de sex "animalice", în care puterea instinctelor primare parcă sporeşte, această poziţie este foarte excitantă pentru ambii parteneri. Mai ales dacă bărbatul îşi ia ca "punct de sprijin" sânii partenerei.
Pozitia 10 - Antilopa Pentru că ambii parteneri au aproape aceeaşi poziţie - stau în genunchi -, au şi acelaşi grad de flexibilitate şi fiecare poate prelua, cu rândul, controlul asupra ritmului mişcărilor. Femeia atinge mai repede orgasmul dacă depărtează mai mult genunchii.
Funda?

3 răspunsuri:
| yuly04 a răspuns:

Mai eu cred ca nu trebuie sa cauti pentru ca totul vine de la sine nu trebuie sa inveti la fel cu sarutul el nu trebuie invatat vine de la sine si o sa vezi ce bine e.