| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa ma ajutati intr-o problema! de cateva zile, mai exact doua-trei saptamani vorbesc cu doi baieti! sa nu intelegeti gresit, nu sunt impreuna cu niciunul, dar imi plac amandoi! de x imi place cum arata, cum zambeste, iar de y imi place cu vorbeste! eu am mai avut o relatie cu un baiat care nu prea stia sa vorbeasca cu o fata, adica sa o alinte, stiti voi! si nu mai vreau! dar imi place la nebunie de x! si acum care e problema cu care ati putea sa ma ajutati:ce sa fac.sa-i dau o sansa lui x, poate intr-o relatie se comporta altfel? sau sa fiu cu y(nu-i el asa de frumusel)! fundita!
P. S:nu vreau raspunsuri la misto. n-am nevoie!
si.nu gen:asculta-ti inima!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrissuBaa a răspuns:

Tu gandeste-te ca trebuie sa te simti tu bine cu elwinking X are mai multe caltati decat Y asa ca eu as ramane ca Xwinking Tu intereseaza-te daca e baiat de treaba sau daca nu [X]winking Pentru ca daca afli ca a in selat fete sau chestii din astea degeaba...